Kadra przedszkola - Midori Pre-school - Przedszkole Warszawa Wilanów Królewski
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset
Telefon E-mail

Kadra przedszkola

Katarzyna Aly

Dyrektor Przedszkola Midori Preschool

 

Jestem nauczycielem mianowanym, absolwentką studiów magisterskich na wydziale Pedagogiki Wczesnoszkolnej ,a także podyplomowych studiów na kierunkach: matematyka , biologia , historia , język polski oraz język angielski. Ukończyłam również kursy kwalifikacyjne w zakresie integracji sensorycznej, a także organizacji i zarządzania oświatą. Posiadam również doświadczenie w zarządzaniu placówkami oświatowymi.

 

Moje życie zawodowe zawsze było związane z dziećmi. To one stały się dla mnie inspiracją do podejmowania twórczych działań, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, poszukiwania nowatorskich rozwiązań zarówno edukacyjnych jak i wychowawczych. Przebywanie z dziećmi uświadomiło mi, jak wiele można zyskać, okazując im przyjaźń i zainteresowanie, ale jednocześnie, jak ważne jest umiejętne odpowiadanie na potrzeby dziecka, wspieranie go w dążeniu do odkrywania własnego potencjału, rozbudzanie kreatywności i wewnętrznej motywacji, niezbędnej na każdym etapie życia.

 

 

Denzal Williams

Nauczyciel języka angielskiego- nativ speaker

 

I have a university degree and experience in teaching English. In addition, as part of my voluntary work, I worked with students of almost all ages - from 3-year-old children to adults. In my free time I love to travel and discover new cultures. In addition, my hobbies are surfing and snowboarding. In your work, try to teach the communicative method of learning English, where a lively atmosphere of communication helps to learn the acquisition of a foreign language. I love children and I love working with them, and the progress of little ones motivates me to develop. I am inspired by the opportunity to make that first "contribution" to a child's knowledge and skills.

 

My motto at work is "Children are like wet cement, whatever falls on them impresses", which means "Children are like wet cement, whatever falls on them impresses".

 

 

Anna Stępień

Wychowawca grupy przedszkolnej

 

Ukończyłam licencjat z Filologii słowiańskiej na profilu dziennikarskim. Jestem absolwentką Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.  W pracy z dziećmi spotkałam się z zaburzeniami procesów integracji sensorycznej. Dlatego postanowiłam wykształcić się w tym kierunku , aby wspomagać rozwój dzieci. Od sierpnia 2023 roku jestem terapeuta Integracji Sensorycznej. W wolnym czasie interesuje się sportem - piłką siatkową, jazdą na rolkach i Aqua aerobikiem.

 

 

Eliza Kapuścińska

Pomoc nauczyciela

 

Absolwentka Wydziału Ekonomicznego Politechniki Radomskiej - studia magisterskie na kierunku ekonomicznym. Prywatnie mama trójki dzieci. W wolnym czasie lubię czytać książki.
Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo i uśmiech na twarzy dziecka.

 

 

Ewelina Łazarczyk

logopeda

Doświadczenie zdobywałam podczas licznych praktyk: nauczycielskich, pedagogicznych, logopedycznych, a także glottodydaktycznych, które odbywałam w świetlicach środowiskowych, przedszkolach, szkołach, fundacjach i poradniach pedagogicznych. Przed ukończeniem studiów odbyłam staż, który trwał 10 miesięcy, prowadziłam terapię z dziećmi w normie, a także z orzeczeniami. Staram się nieustannie poszerzać swoją wiedzę poprzez branie udziału w szkoleniach, warsztatach, konferencjach, samokształcenie, a także poprzez stałą weryfikację własnych działań.


Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości. Możliwość obserwowania postępów u podopiecznych jest dla mnie niezwykłym doświadczeniem. Dzięki dzieciom uczę się innego spojrzenia na świat, a możliwość przebywania z nimi pozwala mi zdystansować się do wielu spraw.

 

 

Marta Chmielewska

Psycholog

 

„Od zawsze wiedziałam”, że chce być Psychologiem… I pracować z dziećmi. Te małe i większe istotki zawsze i wszędzie mnie otaczały. Dzieci to cały nasz świat, to ja, to Wy, to my, dlatego tak ważne i istotne jest by pokazać i nauczyć je żyć w naszym świecie – w ich świecie. Dzieci to skarb najcenniejszy z cennych, dlatego musimy je chronić, wspierać, słuchać, poświęcać czas i przede wszystkim: KOCHAĆ, KOCHAĆ i KOCHAĆ.

 

 

Katarzyna Aly

terapeuta Integracji Sensorycznej, terapeuta ręki

 

Posiadam Certyfikat Terapeuty Integracji Sensorycznej (I i II stopnia), uprawniający do diagnozowania, planowania i prowadzenia terapii SI. Należę do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej PSTIS. Ponadto, posiadam uprawnienia terapeuty ręki i zaburzeń motoryki małej u dzieci w wieku szkolnym.

 

Praca z dziećmi jest dla mnie nieustanną inspiracją i wyzwaniem do poszukiwania nowych rozwiązań terapeutycznych oraz własnego rozwoju zawodowego. Systematycznie biorę udział w warsztatach, kursach zawodowych i kwalifikacyjnych oraz corocznych Konferencjach naukowo-szkoleniowych PSTIS. Od wielu lat współpracuję z jedną z warszawskich niepublicznych poradni logopedyczno-pedagogicznych, w której zajmuję się diagnozą i terapią pedagogiczną u dzieci z trudnościami w uczeniu się w wieku wczesnoszkolnym.

 

 

Bogumiła Manek

Nauczyciel języka niemieckiego

 

Ich arbeite daran, für jedes Kind ein inspirierendes und kreatives Umfeld zu schaffen und dabei sein natürliches Potenzial – Spontaneität, Begeisterung und Neugier auf die Welt – zu nutzen. Die von mir erstellten Kurse basieren auf Liedern und Bewegungsspielen, Elementen des Dramas und des Geschichtenerzählens.
Ich verwende z.B. ihre Leidenschaft für Gesang, Tanz, audiovisuelle Methoden und die Grundsätze einer integrierten Bildung.

 

Verschiedene Formen und Methoden der Arbeit mit Kindern machen meinen Unterricht nicht nur lehrreich, sondern vor allem auch zu großem Spaß. Ich empfinde große Befriedigung über die Freude der Kinder, die meinen Unterricht genießen.

Data dodania: 2023-07-03 23:55:58
Data edycji: 2023-11-12 12:04:05
Ilość wyświetleń: 456
zielony napis Happy Childhood

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook