Kadra przedszkola - Midori Pre-school - Przedszkole Warszawa Wilanów Królewski
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset
Telefon E-mail

Kadra przedszkola

Katarzyna Aly

Dyrektor Przedszkola Midori Preschool

 

Jestem nauczycielem mianowanym, absolwentką studiów magisterskich na wydziale Pedagogiki Wczesnoszkolnej ,a także podyplomowych studiów na kierunkach: matematyka , biologia , historia , język polski oraz język angielski. Ukończyłam również kursy kwalifikacyjne w zakresie integracji sensorycznej, a także organizacji i zarządzania oświatą. Posiadam również doświadczenie w zarządzaniu placówkami oświatowymi.

 

Moje życie zawodowe zawsze było związane z dziećmi. To one stały się dla mnie inspiracją do podejmowania twórczych działań, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, poszukiwania nowatorskich rozwiązań zarówno edukacyjnych jak i wychowawczych. Przebywanie z dziećmi uświadomiło mi, jak wiele można zyskać, okazując im przyjaźń i zainteresowanie, ale jednocześnie, jak ważne jest umiejętne odpowiadanie na potrzeby dziecka, wspieranie go w dążeniu do odkrywania własnego potencjału, rozbudzanie kreatywności i wewnętrznej motywacji, niezbędnej na każdym etapie życia.

 

 

Denzal Williams

Nauczyciel języka angielskiego- nativ speaker

 

I have a university degree and experience in teaching English. In addition, as part of my voluntary work, I worked with students of almost all ages - from 3-year-old children to adults. In my free time I love to travel and discover new cultures. In addition, my hobbies are surfing and snowboarding. In your work, try to teach the communicative method of learning English, where a lively atmosphere of communication helps to learn the acquisition of a foreign language. I love children and I love working with them, and the progress of little ones motivates me to develop. I am inspired by the opportunity to make that first "contribution" to a child's knowledge and skills.

 

My motto at work is "Children are like wet cement, whatever falls on them impresses", which means "Children are like wet cement, whatever falls on them impresses".

 

 

Anna Stępień

Wychowawca grupy przedszkolnej

 

Ukończyłam licencjat z Filologii słowiańskiej na profilu dziennikarskim. Jestem absolwentką Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.  W pracy z dziećmi spotkałam się z zaburzeniami procesów integracji sensorycznej. Dlatego postanowiłam wykształcić się w tym kierunku , aby wspomagać rozwój dzieci. Od sierpnia 2023 roku jestem terapeuta Integracji Sensorycznej. W wolnym czasie interesuje się sportem - piłką siatkową, jazdą na rolkach i Aqua aerobikiem.

 

 

Eliza Kapuścińska

Pomoc nauczyciela

 

Absolwentka Wydziału Ekonomicznego Politechniki Radomskiej - studia magisterskie na kierunku ekonomicznym. Prywatnie mama trójki dzieci. W wolnym czasie lubię czytać książki.
Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo i uśmiech na twarzy dziecka.

 

 

Katarzyna Aly

logopeda

Jest pogodną, uśmiechniętą, wrażliwą i energiczną osobą. Logopeda o wysokiej kulturze moralno-społecznej, dzięki czemu stanowi dobry wzorzec dla młodego pokolenia. Osoba cierpliwa, rozsądna i opanowana. Uważa, że trzeba działać na serce przez miłość, na rozum przez przekonanie, uspokajać swoim spokojem. Zajęcia logopedyczne prowadzi z dużym entuzjazmem, zaciekawieniem.

 

 

Marta Chmielewska

Psycholog

 

„Od zawsze wiedziałam”, że chce być Psychologiem… I pracować z dziećmi. Te małe i większe istotki zawsze i wszędzie mnie otaczały. Dzieci to cały nasz świat, to ja, to Wy, to my, dlatego tak ważne i istotne jest by pokazać i nauczyć je żyć w naszym świecie – w ich świecie. Dzieci to skarb najcenniejszy z cennych, dlatego musimy je chronić, wspierać, słuchać, poświęcać czas i przede wszystkim: KOCHAĆ, KOCHAĆ i KOCHAĆ.

 

 

Bogumiła Manek

Nauczyciel języka niemieckiego

 

Ich arbeite daran, für jedes Kind ein inspirierendes und kreatives Umfeld zu schaffen und dabei sein natürliches Potenzial – Spontaneität, Begeisterung und Neugier auf die Welt – zu nutzen. Die von mir erstellten Kurse basieren auf Liedern und Bewegungsspielen, Elementen des Dramas und des Geschichtenerzählens.
Ich verwende z.B. ihre Leidenschaft für Gesang, Tanz, audiovisuelle Methoden und die Grundsätze einer integrierten Bildung.

 

Verschiedene Formen und Methoden der Arbeit mit Kindern machen meinen Unterricht nicht nur lehrreich, sondern vor allem auch zu großem Spaß. Ich empfinde große Befriedigung über die Freude der Kinder, die meinen Unterricht genießen.

 

 

Joanna Kiełbiewska

Nauczyciel muzyki

 

Nauczyciel muzyki z wieloletnim doświadczeniem , prowadziłam też zajęcia indywidualne ze śpiewu i naukę gry na pianinie. Muzyka towarzyszy jej od zawsze, dlatego w swojej pracy bardzo często wykorzystuje zajęcia muzyczno – ruchowe. Dzięki nim dzieci najszybciej przyswajają wiedzę, zaspokajają swoją naturalną potrzebę ruchu i mogą w prosty sposób wyrazić emocje. Praca w przedszkolu daje jej dużo satysfakcji, a uśmiech dziecka jest najlepszą nagrodą. Uwielbia dzieci za ich szczerość i do każdego staram się podchodzić indywidualnie. Cechuje mnie cierpliwość, kreatywność i sumienność.

 

 

Anna Stępień

psycholog i terapeuta Integracji sensorycznej oraz trener TUS

 

Psycholog, pracujący z dziećmi . Specjalizuje się w diagnozie i terapii spektrum autyzmu, w tym zespołu Aspergera. Pomaga rodzicom, którzy zmagają się z różnymi  niepożądanymi zrachowaniami swoich dzieci. Posiada  uprawnienia do prowadzenia zajęć TUS dla dzieci i młodzieży. Swoje doświadczenie i wiedzę początkowo zdobywała pracując w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Dzieci to skarb najcenniejszy z cennych, dlatego musimy je chronić, wspierać, słuchać, poświęcać czas i przede wszystkim: KOCHAĆ, KOCHAĆ i KOCHAĆ.

Data dodania: 2023-07-03 23:55:58
Data edycji: 2024-07-11 14:14:26
Ilość wyświetleń: 803
zielony napis Happy Childhood

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook