Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kadra

Przedszkole Językowo-Artystyczne Midori Pre-school wyróżnia wszechstronna polska oraz międzynarodowa kadra pedagogiczna. Nauczyciele posiadają wymagane kwalifikacje oraz predyspozycje do pracy z dziećmi.

 

Cechują się entuzjazmem, pasją optymistycznym podejściem do życia oraz zarażają dzieci pozytywną energią. Nieustannie towarzyszy nam misja i  motto: HAPPY CHILDHOOD

 

 

mgr Katarzyna Kilan

Midori Pre-school to miejsce, w którym wszyscy czują się jak w domu, każdy jest wysłuchany i otoczony czułą opieką. Osoby, które tworzą przedszkole cechują się empatią i zrozumieniem sedna dzieciństwa, którym jest radość w oczach dziecka. Jestem jedną z nich. Od dwudziestu lat pracuję z dziećmi w Polsce i za granicą. Moja edukacja pedagogiczna na Uniwersytecie Wrocławskim, Warszawskim oraz liczne kursy, miedzy innymi w Irlandii, pozwoliły mi zdobyć konieczną wiedzę i doświadczenie, by profesjonalnie wykonywać ten najpiękniejszy na świecie zawód, jakim jest bycie nauczycielem. Codzienne bycie z dziećmi, wspieranie ich rozwoju, obserwowanie progresu, radości i dumy z osiągania nowych kompetencji dają mi ogromną satysfakcję i potwierdzają, że bycie nauczycielem to nie tylko zawód, ale przede wszystkim jest to powołanie.

 

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, kocham ksiązki i zielone krajobrazy Irlandii.

Data dodania: 2019-02-03 12:08:40
Data edycji: 2022-03-06 13:27:05
Ilość wyświetleń: 2433
zielony napis Happy Childhood

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook