Idea przedszkola - Midori Pre-school - Przedszkole Warszawa Wilanów Królewski

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Telefon E-mail

Idea przedszkola

Niepubliczne Przedszkole Midori Pre-school w warszawskiej dzielnicy Wilanów to przedszkole, będące drugim oddzialem przedszkola AMO w Gdyni. (www.akademiamalychodkrywcow.pl , https://m.facebook.com/amogdynia/?locale2=pl_PL)

 

Posiadamy  wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz cieszymy się zaufaniem i zadowoleniem ze strony rodziców. Dokładamy wszelkich starań pedagogicznych oraz wychowawczych, aby zapewnić jak najlepszy wszechstronny rozwój dziecka, bazując na najlepszych wybranych metodach pedagogicznych m.in. M.Montessori, dobrego startu, immersji językowej, porozumienia bez przemocy (NVC).

 

Każdego dnia w naszym przedszkolu  stawiamy na kreatywność, samodzielność, naukę języków oraz kontakt ze sztuką. Staramy się, aby dzieci koncentrowały się na swoich działaniach i dążyły do samodzielności, budując wiarę w siebie i otaczający je świat.  W naszym przedszkolu wszystkie zajęcia odbywają się w dwóch językach - polskim oraz angielskim. Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną: polską oraz międzynarodową.

 

Głównym celem naszej pracy jest wychowanie dzieci szczęśliwych, śmiałych, dobrze radzących sobie w życiu, mających świetny kontakt z otoczeniem oraz czujących się swobodnie we współczesnym świecie.  Motto naszego przedszkola HAPPY CHILDHOOD najlepiej ilustruje nasze cele, misję oraz podejście do małego człowieka.

 

Przedszkole mieści się w urokliwej spokojnej dzielnicy - Wilanów Królewski, na ulicy Rumianej 86 w Warszawie. Do przedszkola prowadzi bardzo dogodny dojazd z głównych ulic,a na jego terenie znajdują się miejsca parkingowe dla naszych gości. Na nasze Maluszki czeka również piękny ogród oraz plac zabaw.

 

Współpracujemy ze studiem Midori Music, mieszczącym się w tym samym budynku. Studio oferuje szereg dodatkowych zajęć muzycznych oraz profesjonalnie wyposażone sale muzyczne, stwarzające warunki do nagrywania płyt oraz rozwijania talentów muzycznych.

Data dodania: 2019-02-03 12:07:15
Data edycji: 2023-05-18 17:54:21
Ilość wyświetleń: 3029
zielony napis Happy Childhood

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook