Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Idea przedszkola

Midori Pre-school to przedszkole o profilu artystyczno-językowym. Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na artystyczny rozwój naszych maluszków oraz rozbudzenie w nich kreatywności, wrażliwości na wartości estetyczne w otoczeniu, uwzględniając pełen rozwój osobowości małego dziecka - intelektualny, społeczny i fizyczny. Głównym celem naszej pracy jest wychowanie dzieci szczęśliwych, śmiałych, dobrze radzących sobie w życiu, mających świetny kontakt z otoczeniem oraz czujących się swobodnie we współczesnym świecie.  Motto naszego przedszkola HAPPY CHILDHOOD najlepiej ilustruje nasze cele, misję oraz podejście do małego człowieka.

 

Zapewniamy naszym pociechom wysokie standardy opieki, wychowania i nauczania. Dzięki fachowej, ciepłej i troskliwej opiece wykwalifikowanej kadry, kochającej pracę z dziećmi, przytulne i estetyczne wnętrze przedszkola, piękny ogród z placem zabaw, dziecko będzie czuło się bezpieczne i radosne. Pragniemy stworzyć atmosferę pozwalającą dzieciom rozwijać się i czerpać radość z dzieciństwa. 

 

Współpracujemy ze studiem Midori Music, mieszczącym się w tym samym budynku. Studio oferuje szereg dodatkowych zajęć muzycznych oraz profesjonalnie wyposażone sale muzyczne, stwarzające warunki do nagrywania płyt oraz rozwijania talentów muzycznych.

Data dodania: 2019-02-03 12:07:15
Data edycji: 2019-04-03 10:23:59
Ilość wyświetleń: 901

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Facebook
Zadzwoń Wyślij e-mail