x
Promocja
Promocja

DRODZY RODZICE!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o nadchodzącej PROMOCJI!!

Zachęcamy do kontaktu!

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zajęcia dodatkowe
Zajęcia dodatkowe
Czytaj więcej
Rekrutacja
zobacz
Grupy
zobacz
Galeria
zobacz
Współpracujemy z Midori Music Studio
zobacz

Prywatne przedszkole językowo - artystyczne Midori Pre-school

Strona główna

Midori Pre-school to nowo powstałe przedszkole prywatne z pięknym ogrodem i placem zabaw, mieszczące się w urokliwej, spokojnej dzielnicy na Wilanowie Królewskim na ul. Rumianej 86 w Warszawie. Do przedszkola prowadzi bardzo dogodny dojazd z głównych ulic, a na jego terenie znajdują się miejsca parkingowe dla naszych gości. 

Poznaj nasze prywatne przedszkole na Wilanowie!

Serdecznie zapraszamy do nas dzieci od 2,5 do 6 roku życia. Przygotowaliśmy dla nich szeroki wachlarz różnorodnych zajęć — w kreatywny sposób uczymy najmłodszych języka angielskiego, a także rozwijamy ich duszę artystyczną. Prowadzimy lekcje plastyki i muzyki w najbardziej sprzyjających warunkach, czyli poprzez zabawę. Nasze prywatne przedszkole artystyczne to również wiele interesujących zajęć fizycznych i ogólnorozwojowych.

W naszym przedszkolu doskonale wiemy, jak powinno podchodzić się do dzieci. Wszystkie zajęcia, gry i zabawy odbywają się w serdecznej atmosferze opartej na wzajemnej życzliwości i przyjaźni. Uczymy dzieci rozwiązywać ewentualne konflikty i dbamy o to, by spędzony u nas czas był zawsze mile wspominany. Motto naszego przedszkola brzmi: Happy childhood :)

Mogą do nas dołączyć dzieci, których rodzice nie mówią w języku polskim. Jako prywatne przedszkole językowe prowadzimy również zajęcia po angielsku w tak samo ciekawy i przyjemny dla najmłodszych sposób.

Data dodania: 2017-01-12 21:25:14
Data edycji: 2021-08-31 11:50:38
Ilość wyświetleń: 28768
zielony napis Happy Childhood

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook
Zadzwoń Wyślij e-mail